Kino Teatr Forum w Bolesławcu

Kino-Teatr Forum w Bolesławcu
Nagroda PISF
Nagroda
Nagroda
Telefon do kasy kina 75 645 32 92

Cennik 2D

normalny - 18 zł
ulgowy* - 16 zł
tania środa – 15 zł

BKDR normalny - 17 zł
BKDR ulgowy* - 15 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF)
30 zł

Seanse CIK Orzeł, ul. Chopina
normalny – 16 zł
BKM – 14,5 zł

Cennik 3D

normalny - 25 zł
ulgowy* - 20 zł

BKDR normalny - 24 zł
BKDR ulgowy* - 19 zł

Okulary 3D - 4 zł
Okulary 3D małe - 3,5 zł


Kasa kina czynna
codziennie od 10:00

* dzieci, młodzież szkolna i studenci do 25 roku życia (za okazaniem legitymacji)

BKDR – ceny dla posiadaczy Bolesławieckiej Karty Dużej Rodziny

BKM – ceny dla posiadaczy Bolesławieckiej Karty Mieszkańca

O kinie Forum

BOK-MCC

Urząd Miasta Bolesławiec

Poniedziałki i wtorki kino bez popcornu

Segafredo

Kinads

Sieć kin studyjnych i lokalnych

Filmoteka Narodowa

Polski Instytut Sztuki Filmowej

KINDER BUENO CZWARTKI

Oferta dla szkół

Filmy aktualnie dostępne w naszej ofercie dla szkół:

  • wszystkie tytuły z bieżącego repertuaru

W kinie Forum prowadzimy szeroko rozwiniętą działalność o charakterze edukacyjnym, skierowaną dla Młodej Widowni. Specjalnie dla szkół przygotowaliśmy interesującą ofertę biletów grupowych. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Szczegółowe informacje tel. 75 644 21 46

Bilety zbiorowe

Bilety dla grupy na konkretny dzień i seans do godz. 15.00. Mają Państwo możliwość wyboru dogodnych miejsc na sali, a także zakupu biletów w specjalnej niższej cenie – 13 zł lub 17 zł na seanse 3D (dla grupy powyżej 20 osób).

Polecamy:

  • bezpłatne materiały edukacyjne i promocyjne do wybranych tytułów
  • godziny seansów dostosowane do Państwa potrzeb
  • dla opiekunów bilety gratis

Zachęcamy wszystkie zainteresowane szkoły i przedszkola do skorzystania z naszej oferty i włączenia się do zajęć z zakresu edukacji filmowej, przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej. Oferta edukacji filmowej w kinie powstała specjalnie z myślą o Młodych Widzach, a jej celem jest zbudowanie programu łączącego w sobie szczególne wartości merytoryczne z atrakcyjnością cyklu. Gorąco polecamy projekt:

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to autorski program stworzony i realizowany od kilku lat przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Łącze. Jest to projekt umożliwiający dzieciom i młodzieży spotkanie z kinem – klasyką, jak i twórczością współczesną, pogłębienie ich wiedzy na temat sztuki filmowej, rozwijający ich wrażliwość i przygotowujący do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą. Poprzez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej chcemy zaznajomić i rozkochać młodych widzów w sztuce filmowej, uzupełniając jednocześnie ich szkolną edukację.

Program od lat cieszy się uznaniem publiczności w całej Polsce – Uczniów i Nauczycieli, gdyż łączy w sobie szczególne wartości merytoryczne z atrakcyjnością formy. Patronują mu: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Minister Edukacji Narodowej. Popierają go m.in. Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi, Jerzy Stuhr, Robert Gonera, Jan Jakub Kolski, Andrzej Maleszka. Program zyskał również aprobatę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W roku szkolnym 2010/2011, zachęceni entuzjastycznym przyjęciem oraz sukcesem poprzedniej edycji, po raz trzeci pragniemy przedstawić go zainteresowanym z Bolesławca i okolic.

Oferta skierowana jest dla wszystkich grup wiekowych: klasy I — III; IV — VI; gimnazjum i liceum w kilku tematycznych cyklach do wyboru. Każdy cykl składa się z 9 spotkań w ciągu roku (od października do czerwca). Każda grupa przychodzi do kina raz w miesiącu. Spotkania składają się z prelekcji wygłoszonej przez zaproszonego gościa lub prelekcji multimedialnych, projekcji filmu oraz dyskusji dla chętnych uczniów. Dla klas młodszych przewidziane są warsztaty artystyczne.

We współpracy z krytykami filmowymi, filmoznawcami i nauczycielami do filmów wyświetlanych dla gimnazjum i liceum przygotowaliśmy materiały dydaktyczne dla nauczycieli. Każdy z nich składa się z części filmoznawczej i scenariusza lekcji.