Kino Teatr Forum w Bolesławcu

Kino-Teatr Forum w Bolesławcu
Nagroda PISF
Rezerwacja telefoniczna 75 645 32 92

Koncerty, spektakle

Wybierz tytuł, by poznać datę wydarzenia:

Cennik biletów

normalny - 17 zł
ulgowy* - 15 zł
tania środa** – 14 zł

Dyskusyjny Klub Filmowy (DKF)
za 4 tytuły 20 zł

Cennik biletów 3D

normalny - 24 zł
ulgowy* - 19 zł

Kasa kina czynna
codziennie od 10:00

* dzieci, młodzież szkolna i studenci do 25 roku życia (za okazaniem legitymacji)
** promocja nie obejmuje seansów 3D

O kinie Forum

Facebook

BOK-MCC

Urząd Miasta Bolesławiec

Poniedziałki i wtorki kino bez popcornu

Segafredo

Kinads

dzisiaj piątek 28 listopada

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: Akcja/Sci-Fi  Czas trwania: 123 min.  Od lat: 12

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:10  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Wielka Szóstka

Rezerwuj  10:00  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

Wolny strzelec

Rezerwuj  19:15  

Gatunek: dramat/kryminał  Czas trwania: 117 min.  Od lat: 15

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Rezerwuj  17:15  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 97 min.  Od lat: 15

jutro sobota 29 listopada

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: Akcja/Sci-Fi  Czas trwania: 123 min.  Od lat: 12

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:10  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Tylko jeden dzień Spektakl

Rezerwuj  12:15  

Gatunek: spektakl teatralny  Od lat: 4

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

Wolny strzelec

Rezerwuj  19:15  

Gatunek: dramat/kryminał  Czas trwania: 117 min.  Od lat: 15

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Rezerwuj  17:15  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 97 min.  Od lat: 15

niedziela 30 listopada

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: Akcja/Sci-Fi  Czas trwania: 123 min.  Od lat: 12

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:10  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Wielka Szóstka

Rezerwuj  12:15  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

Wolny strzelec

Rezerwuj  19:15  

Gatunek: dramat/kryminał  Czas trwania: 117 min.  Od lat: 15

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Rezerwuj  17:15  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 97 min.  Od lat: 15

poniedziałek 1 grudnia

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Rezerwuj  17:00  

Gatunek: Akcja/Sci-Fi  Czas trwania: 123 min.  Od lat: 12

Mama DKF

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: dramat  Czas trwania: 140 min.  Od lat: 15

Niesforny Bram

Rezerwuj  09:30  

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wolny strzelec

Rezerwuj  19:15  

Gatunek: dramat/kryminał  Czas trwania: 117 min.  Od lat: 15

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Rezerwuj  17:15  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 97 min.  Od lat: 15

wtorek 2 grudnia

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: Akcja/Sci-Fi  Czas trwania: 123 min.  Od lat: 12

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:10  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

Wolny strzelec

Rezerwuj  19:15  

Gatunek: dramat/kryminał  Czas trwania: 117 min.  Od lat: 15

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Rezerwuj  17:15  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 97 min.  Od lat: 15

środa 3 grudnia

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: Akcja/Sci-Fi  Czas trwania: 123 min.  Od lat: 12

Jak to jest

Rezerwuj  12:00  

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:10  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

Wolny strzelec

Rezerwuj  19:15  

Gatunek: dramat/kryminał  Czas trwania: 117 min.  Od lat: 15

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Rezerwuj  17:15  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 97 min.  Od lat: 15

czwartek 4 grudnia

Bella i Sebastian

Rezerwuj  09:00  

Gatunek: familijny, przygodowy  Czas trwania: 100 min.  

piątek 5 grudnia

Głupi i głupszy bardziej

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 110 min.  Od lat: 15

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:00  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  10:00  12:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Wielka Szóstka

Rezerwuj  09:00  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  11:15  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

sobota 6 grudnia

Głupi i głupszy bardziej

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 110 min.  Od lat: 15

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:00  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Wielka Szóstka

Rezerwuj  10:00  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  12:15  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

niedziela 7 grudnia

Głupi i głupszy bardziej

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 110 min.  Od lat: 15

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:00  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  12:15  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

poniedziałek 8 grudnia

Gottland DKF

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: animacja, nowele, fabuła  Czas trwania: 100 min.  Od lat: 15

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:00  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

wtorek 9 grudnia

Głupi i głupszy bardziej

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 110 min.  Od lat: 15

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:00  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

środa 10 grudnia

Głupi i głupszy bardziej

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 110 min.  Od lat: 15

Klątwa Jessabelle

Rezerwuj  21:00  

Gatunek: horror  Czas trwania: 90 min.  Od lat: 15

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Wielka Szóstka

Rezerwuj  15:00  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 108 min.  

Wielka Szóstka 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Czas trwania: 108 min.  

czwartek 11 grudnia

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  15:10  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

piątek 12 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  19:00  

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  15:15  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Piorun i magiczny dom 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:00  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

sobota 13 grudnia

Kacper i Emma-zimowe wakacje

Rezerwuj  12:15  

Love, Rosie

Rezerwuj  19:00  

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  15:15  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Piorun i magiczny dom 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:00  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

niedziela 14 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  19:00  

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  15:15  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Piorun i magiczny dom 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:00  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

poniedziałek 15 grudnia

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  15:15  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Piorun i magiczny dom 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:30  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

Zaginiona dziewczyna DKF

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: dramat, thriller  Czas trwania: 149 min.  Od lat: 15

wtorek 16 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  19:00  

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  15:15  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Piorun i magiczny dom 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:00  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

środa 17 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  19:00  

Piorun i magiczny dom

Rezerwuj  15:15  

Gatunek: animacja/ familijny  Czas trwania: 86 min.  

Piorun i magiczny dom 3D 3D

Rezerwuj  17:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:00  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

czwartek 18 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  19:00  

Sen o Warszawie

Rezerwuj  19:10  

Gatunek: biograficzny  Czas trwania: 111 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:00  

Uwolnić Mikołaja!

Rezerwuj  17:10  

Gatunek: komedia  Czas trwania: 102 min.  Od lat: 7

piątek 19 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  18:00  

Mary's Land. Ziemia Maryi

Rezerwuj  16:00  

Gatunek: dokumentalny, dramat, religijny  Czas trwania: 116 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  20:00  

sobota 20 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  18:00  

Mary's Land. Ziemia Maryi

Rezerwuj  16:00  

Gatunek: dokumentalny, dramat, religijny  Czas trwania: 116 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  20:00  

niedziela 21 grudnia

Love, Rosie

Rezerwuj  18:00  

Mary's Land. Ziemia Maryi

Rezerwuj  16:00  

Gatunek: dokumentalny, dramat, religijny  Czas trwania: 116 min.  Od lat: 12

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  20:00  

poniedziałek 22 grudnia

Jak dogonić szczęście DKF

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: komediodramat  Czas trwania: 120 min.  Od lat: 15

Love, Rosie

Rezerwuj  17:00  

Szefowie wrogowie 2

Rezerwuj  21:10  

piątek 26 grudnia

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D 3D

Rezerwuj  20:15  

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D dubbing 3D

Rezerwuj  16:30  

Królowa Śniegu 2

Rezerwuj  16:00  17:30  

Pani z przedszkola

Rezerwuj  19:30  

sobota 27 grudnia

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D 3D

Rezerwuj  16:30  20:15  

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D dubbing 3D

Rezerwuj  12:15  

Królowa Śniegu 2

Rezerwuj  13:00  15:00  

Pani z przedszkola

Rezerwuj  17:00  19:00  

niedziela 28 grudnia

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D 3D

Rezerwuj  16:30  20:15  

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D dubbing 3D

Rezerwuj  12:15  

Królowa Śniegu 2

Rezerwuj  13:00  15:00  

Pani z przedszkola

Rezerwuj  17:00  19:00  

poniedziałek 29 grudnia

Droga krzyżowa DKF

Rezerwuj  19:00  

Gatunek: dramat  Czas trwania: 107 min.  Od lat: 15

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D 3D

Rezerwuj  16:00  21:00  

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D dubbing 3D

Rezerwuj  12:15  

Królowa Śniegu 2

Rezerwuj  13:00  15:00  

Pani z przedszkola

Rezerwuj  17:00  19:00  

wtorek 30 grudnia

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D 3D

Rezerwuj  16:30  20:15  

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D dubbing 3D

Rezerwuj  12:15  

Królowa Śniegu 2

Rezerwuj  13:00  15:00  

Pani z przedszkola

Rezerwuj  17:00  19:00  

środa 31 grudnia

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 3D dubbing 3D

Rezerwuj  12:15  

Królowa Śniegu 2

Rezerwuj  13:00